Kategorie: Články, reportáže

TJ Želeč - 1. SK Prostějov 1:4, neděle 8. 8. 2010

První zápas znovuobnoveného A teamu prostějovského SK nás zavedl do Želče. Pro přepravu jsme zvolili společný dopravní prostředek a to autobus. Už samotná příprava výjezdu se nesla v regionálních médiích v rovině fám a drbů, kterým kraloval Večerník. Tento týdeník například věděl o naší cestě víc než my samotní, protože v době, kdy jsme výjezd připravovali, nebylo ze skutečností ve Večerníku uvedených jasné, natož domluvené téměř nic.

K samotnému nedělnímu odpoledni. Za pěkného počasí se na jih prostějovského okresu vydává busem a několika auty zhruba padesátka příznivců SK, které v areálu místního klubu doplnilo několik dalších vozidel z Prostějova a spolu s místními se tak celková návštěva přehoupla výrazně přes 200 diváků. V rámci naší ochoty, kdy nehodláme způsobovat paniku v řadách domácího obecenstva, se usídlujme na mírném svahu za jednou z branek. I tento fakt ale po senzaci lačný tisk upraví podle svého...

Od začátku utkání hlasitě fandíme, což strhává k větší aktivitě i domácí hlouček mládeže, která se však víc než povzbuzování svého mužstva věnuje provokování našeho sektoru. Budiž, přijímáme a vracíme domácím stejnou mincí. V závěru utkání odpálíme dýmovnici, která ale nenarušuje hru a po děkovačce s hráči se odebéřeme s první trojbodovou várkou k domovu.

Samotný zápas se ještě dohrává v následujících dnech v regionálních médiích, kterým vévodí jak Týdeník Prostějovska, tak především již zmíněný Prostějovský Večerník. Jeho reportérka však narozdíl od nás nepřijela na fotbal, ale za senzací, neboť samotnému zápasu se takřka nevěnovala. Naproti tomu je třeba vyzdvihnout vcelku objektivní report prostějovského Deníku.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.