Kategorie: Fotky

TJ Han(b)a Prostějov - SK Prostějov 2:0, sobota 10. září 2011

Pozdě ale přece..

http://prostejovskyfotbal.rajce.idnes.cz/TJ_Han_b_a_Prostejov_-_SK_Prostejov_2_0%2C_sobota_10._zari_2011/

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, něco k zápasu odpovědět

Nazdar fanoušci 1.SK, docela jste mě bavili při zápase s Hanou, kdy jsem vlastně nějak nepochopil na koho nadáváte, jestli na Hanou, na Juru, na Trundu nebo na 1.SK. Připadalo mi to tak, že tak trochu na všechny, což mi jako nezúčastněnému připadá trochu schizofrení. Možná byste mohli někde vysvětlit, co vám udělali - ti všichni. K tomu hřišti - proč se hrálo na umělce? Asi netušíte, že i Haná má problém hrát na městkém stadionu - když hraje 1.FK, musí hrát dokonce v azylu ve Smržicích. Na trávu je nepustí vůbec. Z umělky nemají ale radost ani oni, vždyť vzhledem k věku toho mančaftu by se jim asi hrálo lépe na škváře, kde všichni kdysi začínali 1 . Jinak 1.SK stejně postoupí, ať už je Haná porazila nebo ne. Otázkou je pouze, jestli je vlastní vedení nezruší...

odpověděl(a)

Jo a ještě jeden postřeh. Prosímvás urážet v názvu soupeře, který vás notabene porazil, je dost velká ubohost hodná jen opravdu velkého slabocha. Je to jako srabsky se někomu vysmívat za zády. Myslím, že to k současnému fanouškovství vůbec nepatří. Ale to si přeberte, prosím, sami. Já jenom, že bych takové fanoušky rozhodně, být hráčem 1.SK, nechtěl.

icon odpověděl(a)

Tak jenom v pár větách:
Že Haná B musela letos odehrát jeden zápas ve Smržicích a jeden Za Hloučelou víme. Ale čemu se divíš? Hřiště je jenom pro "vyvolené". Loni mezi ně patřily obě mužstva Hané, letos holt už jenom jedno. My už jsme v azylu dva roky, protože někdo v pozadí rozhoduje která že mužstva do areálu Za Místním můžou a která ne (a to i v mládeži). Ale konkrétně proti SK si myslím že i vzhledem k věku hráči rezervy Hané umělku s mini rozměry určitě uvítali.

K těm pokřikům co tam zazněly: jak jde Trundovi o fotbal tady názorně ukazuje už nějaký ten pátek a kdyby chtěl fotbalu tenhle předseda (který na fotbal ani nechodí) pomoct, dávno by odstoupil. Ale jinak ten pokřik je o jednom hospodském v Holubicích co já vím, prý je to pěkná svině. Jestli zaznělo něco na Juru si nepamatuju, možná se někdo nechal unést. Ani já osobně nevím co si myslet o člověku, jehož názory dřív byly super a sálala z nich klubová hrdost a dnes už nechodí (víc než rok) ani na zápasy klubu kterého je předsedou! Jako kdyby už SKP ani neexistovalo, protože je teď ta divize že... a nadávat na SK? Tak to rozhodně z naší části balkónu (tribunou se to nazvat nedá) nezaznělo.
Jinak děkujeme za příspěvek, ani My by jsme tě jako hráče SK nechtěli 5