Kategorie: Články, reportáže

SK Prostějov - Sokol Vícov 2:0, sobota 20. srpna 2011

První letošní "domácí" mistrovský match SK Prostějov postavil do cesty našemu mužstvu poměrně zdatného soupeře z partyzánské obce Vícova. Po zajímavém zápase získává tři další body eSKá a zůstává i nadále na čele III. třídy Prostějovska.

Dost možná (poněkud opožděný) začátek léta a horké odpoledne zavinilo víc než ospalou atmosféru, která vládla v hledišti během celého utkání. Faktem však je že se tentokrát v mostkovickém azylu (kde už jsme pomalu jako doma...) sešla velmi slabá návštěva odhadem okolo 7o diváků. Slabší oproti minulým zápasům byl i počet SKalních, kterých po skupinkách postávala okolo hřiště zhruba dvacítka (v samotném sektoru 11 kusů). Vzhledem ke končícím dovolenkám a jiným povinnostem některých SKalních ještě nejde o tak špatné číslo. Škoda jen že tentokrát se vlivem všech těchto okolností odehrával zápas bez supportu (o to víc jsme tak mohli soustředit naši pozornost na hru samotnou).

Utkání samotné nebylo zdaleka špatné, v obou poločasech hráči SK vstřelili po jedné brance a množství dalších šancí si vypracovali. Kdo opět nezklamal byl rozhodčí. Je docela s podivem, že ačkoliv jak loni tak i letos vyhrává SK Prostějov proti hordám agresivních vesnických jedenáctek, jsme stále svědky zákeřných faulů proti našim playerům, které však nikdo netrestá a paradoxně pokud už rozhodčí vytáhne červenou kartu udělí ji nepochopitelně hráči SK... Ale co jiného čekat, že.

Za týden nás čeká loučení s létem v podobě opravdové lahůdky! Výjezd do Pavlovic u Kojetína a souboj s mužstvem, za které nastupuje legendární hráč, rozhodčí, lamač dívčích srdcí (i laviček) - Emanuel (nikoliv Moravec).

Za SK Prostějov! Proti modernímu fotbalu!

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, on odpovědět

Má někdo volne místo do Pavlovic?

icon odpověděl(a)

Brnkni někomu koho znáš ze sektoru a možná se něco najde... 8