Kategorie: Články, reportáže

Reportáž: FC Kostelec na Hané - SK Prostějov 0:2, sobota 13. srpna 2011

Druhé kolo bylo pro naše mužstvo SK opět výjezdové, tentokrát náš cíl nebyl daleký. Do Kostelce se nejrůznějšími způsoby: vlakem, auty i na kole sjelo na 25 SKalních, výborný počet! V deštivém odpoledni a po bojovném výkonu si další tříbodovou várku vybojovali playeři SK!

Od úvodu vyvěšujeme vlajky a začínáme sledovat hru, se supportem začínáme až od nějaké desáté minuty za sílícího tlaku našich hráčů. V první části hry, kdy se nad hřištěm přežene lehký letní deštík se již nic zajímavého neděje. Druhá půlka je o poznání zajímavější. Náš support stejně jako hra nabírá na obrátkách a jsme svědky výborného fotbálku i pěkných gólů. To už fandíme téměř non stop až do závěru utkání a děkovačky s hráči, kterým je pro nás největší čest fandit!
Domácí fans tentokrát přesným opakem Výšovických provokatérů, sportovně velký přehled a skvělý pohled na realitu prostějovského sportu se tak často nevidí. Především pak potěšila místní brankářská legenda Jiří Grepl, svými sympatiemi k SK.

počet SKalních: na 25 kusů
vlajky: tři (Ultras Prostějov, b.b. england a Juniors)
celková návštěva: cca 150

Co víc dodat, v současné době už opět všichni v SK táhneme za jeden provaz, zůstali jsme možná oslabení, ale s o to větším srdcem a zapálením! Chtělo by se až říct "Věrnost je naší ctí", ale protože už toto úsloví někdo někdy použil zůstaneme jenom u prostého konstatování...

Proti modernímu fotbalu! Za SK Prostějov!

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.