Kategorie: Články, reportáže

TJ Sokol Tvorovice - SK Prostějov 2:4, sobota 9. 4. 2011

Druhé kolo jarních odvet přineslo první z výjezdů (i když ani "doma" nehrajeme tam kde by jsme si přáli) letošního roku. Cílem pro pětadvacítku SKalních se staly Tvorovice.

Fotbalový areál v Tvorovicích rozhodně nepatří k nejnavštěvovanějším a krom našeho sektoru přihlíželo vítězství prostějovského SK jenom velmi málo domácích (odhadem 70 diváků celkově). První desetiminutovka na hřišti patří jednoznačně našim hráčům, kteří se brzy chopí vedení 0:3. Jako už tolikrát se ale tímto vedením uklidní natolik že domácím dovolí ještě do závěru první půle téměř vyrovnat a v druhé části hry uklidní na konečný stav 2:4.

V hledišti jsme si tradičně vybrali hlasitější i tiché momenty... je jenom na nás všech SKalních, aby těch hlasitých bylo příště podstatně víc! V prvním poločase si domácí nedokáží odpustit několik peprných poznámek na okolo procházející SKalní, za což jim je vhodným způsobem domluveno. Ke konci zápasu opět používáme pyro, které v silném větru dělalo divy.

Následuje už jenom tradiční děkovačka a odjezd do našeho města, hostinců a domovů. Jak už asi víte v tabulce druhé Hrubčice o víkendu nebodovaly naplno a náskok našeho SK se tak na čele tabulky navýšil na devět bodů!