Kategorie: Články, reportáže

FC Morávia Doloplazy - 1. SK Prostějov 2:4, neděle 10. 10. 2010

Předposlední podzimní zápas našeho eSKá, poslední výjezd podzimu a nedělní slunečné odpoledne. Takový program si necelá dvacítka Skalních vybrala na zakončení zajímavého víkendu. Namísto původně plánovaného vláčku se domlouváme na alternativním přesunu auty. Po příjezdu se usídlujeme na volné straně hřiště, odkud máme pěkný rozhled na podivnou hrací plochu.

Ještě než začneme hlaholit, dostává se SK do vedení. Jako už tradičně jsme provokováni dvojicí buranů (jinak se jejich chování popsat nedá) v dresech soupeře. Vyznamela se především "dvojka" a "sedmička". Přidali se tak k zástupům dalších z minulých zápasů, kteří se domnívají, že nás na hřišti vyprovokují a oni tak získají pro svůj oddíl body možnou kontumací... Tentokrát se jim to nepovedlo a nám přátelské OFS bude muset zase pracně vymýšlet, jak házet eSKáčku klacky pod nohy.

Dobrou náladu si ale kazit nenecháme. Místy napínavý zápas rozhodují naši borci, za průměrného supportu, uklidňující brankou na 2:4. Na oslavu gólu odpalujeme v lese nalezený granát z druhé světové války a po děkovačce a potlesku nasedáme do povozů a míříme k domovům.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.